مهندس محمد پولادیان کاری فعالیت تخصصی خود را از سال 1345 در زمینه برق و روشنایی آغاز  نمود. ایشان پس از کسب نزدیک به سه دهه تجربه فنی و تخصصی در زمینه های تجاری و صنعتی در سال 1374 شرکت تولیدی و صنعتی نورجم را تاسیس گردانید. مهندس پولادیان کاری پس از انجام پروژه های بزرگ برق در کشور از جمله برق و کنترل استادیوم آزادی، برق و کنترل سیمان تهران و برق نورد اهواز و بسیاری از پروژه های دیگر تصمیم به نوآوری و داخلی سازی چراغ های روشنایی گرفت.

مهندس محمد پولادیان کاری با استفاده از توان مهندسی داخلی اقدام به تولید انواع گوناگون چراغ ها و نورافکن های صنعتی از جمله چراغ های فلورسنت صنعتی و نورافکن های استادیومی کرده است . محصولات این شرکت تاکنون در بسیاری از پروژه های ملی کشور از جمله پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی ، خطوط تولید شرکت های خودروسازی و صدها استادیوم فوتبال و سالن ورزشی مورد استفاده قرار گرفته است.

همچنین شرکت تولیدی و صنعتی نورجم با استفاده از نبوغ مهندسین ایرانی و اتکا به تجربه و فعالیت جناب مهندس محمد پولادیان کاری طراحی های بسیاری در زمینه برق و روشنایی انجام داده است . ایشان هم اکنون نیز در حال فعالیت و نوآوری در صنعت روشنایی کشور می باشند.

اجرا

ساخت و اجرای انواع سازه

تولید

تولید کلیه ملزومات روشنایی

طراحی

طراحی روشنایی متناسب با هر فضا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تولیدی و صنعتی نورجم می باشد. هرگونه کپی برداری از تصاویر و مطالب بدون ذکر نام منبع غیر مجاز است.
طراحی و پشتیبانی توسط کامران لیلابی
Check Our FeedVisit Us On Instagram